שמלות כלה

מזל טוב ! החלטתם להתחתן, עכשיו צריך לבחור אולם, די ג'יי, בר נע או בר נייח. אבל בין כל הדברים האלה שכחת דבר אחד, אותו עניין קטן שעליו חלמת מגיל קטן – שמלת הכלה.

מה חשוב יותר מאשר שמלת הכלה אשר תלבשי ביום החתונה? ודאי חלמת במשך שנים על  כל פרט ולו הקטן ביותר בחתונתך, החל מהמתחם בו תצעדי אל עבר החופה ועד לקבלת הפנים של האורחים והעיצוב של המתחם. אך בואי נודה על האמת,  הדבר שחשבת עליו הכי הרבה הוא איך לא, השמלה אותה תלבשי כאשר החתן יענוד את הטבעת על אצבעך. חתונה זהו אירוע מיוחד וחד פעמי בחיים, אין אישה אשר לא תודה שחלמה על הרגע הזה שנים. חלומה של כל כלה הוא למצוא את שמלת הכלה המושלמת ביותר עבורה שתפעים את כולם ברגע שהיא תהלך בשביל המוביל לחופה.אך עם זאת, למרות שבחירת שמלת כלה יכולה להיות משימה חיובית ומרגשת, היא עלולה להפוך לעניין מלחיץ.

כדי להקל על התהליך אספנו עבורכם מספר הערות שיהפכו את החיפוש אחר השמלה המושלמת למשהו שמח.

1.לפני הכל, על הכלה המיועד להגדיר מהו התקציב שלה (בהחלטה יש לקחת בחשבון האם לקנות או להשכיר).

  1. על הכלה המיועדת לבחור את הסגנון אותו היא רוצה או לפחות לצמצם לכדי שלושה סגנונות עיקריים.
  2. חשוב לוודא שהשמלה שנבחרה אכן מתאימה לגוף של הכלה ועל כן רצוי להתייעץ עם המעצבת, האנשים הקרובים ובדגש על החתן.

בנוסף, לפניכם כמה נקודות כיצד לבחור שמלה שתתאים לכלה:

  • עדכניות: כאשר בוחרים שמלת כלה, חשוב שהשמלה תעמוד בסטנדרט העכשווי ולכן לפני הבחירה הסופית כדאי לבדוק מספר קטלוגים של התקופה האחרונה. קיים טרנד ידועה של כלות אשר בוחרות ללבוש את שמלת הכלה של האימא. במקרה כזה אם מחליטים לעשות עיצוב חדש לשמלה חשוב ליצור אלמנטים בשמלה שיקנו לה מראה עכשווי. לכן חשוב כי המעצבת תהיה בעלת ניסיון ועם המלצות קודמות.
  • לפני שהוחלט באופן סופי על הסגנון, חשוב להיות פתוחה לעצות מעצבת מנוסה אשר כבר תפרה שמלות בעבר והאנשים הקרובים אשר עליהם את סומכת כך שיוכלו להמליץ לך  על השמלה שתתאים לך יותר מכולן .
  • ללכת יחד עם אנשים קרובים. חשוב מאוד ללכת לפגישה עם המעצב יחד עם אדם שאת סומכת עליו, מכיוון שלעתים מעצב יכול להיות בעל נישה מסויימת שלא תתאים לטעם שלך ותצטרכי עזרה בלהציג זאת.
  • נוחות: ביום החתונה תצטרכי לנוע הרבה בשמלת הכלה אבל עם זאת זהו יום של אושר שמרכז הוא האירוע שם יהיו הריקודים, חשוב לבחור שמלה יפה אך שגם תהיה נוחה לתזוזה ולא תגביל אותך בתנועה ביום הגדול שלך בו את אמורה לחגוג ולשמוח.