עיצוב חתונות

חתונה זהו אירוע שבו חולקים בני הזוג את אחד הרגעים המרגשים ביותר ובו הם חושפים את תחושותיהם, רגשותיהם ואהבתם אחד לשני מול בני משפחתם וחבריהם. במקרים רבים חתונה היא התגשמות של חלום ילדות (וכמובן גם משאלת המשפחה) ולכן מובן לכולם שהחתונה צריכה להיות מושלמת ומותאמת כמה שיותר לדרישות הזוג הצעיר ומשפחותיהם. אחד הגורמים החשובים ביותר לכך שהחתונה תהיה בדיוק כמו שהכלה והחתן מצפים היא העיצוב הכולל שלה.

עיצוב חתונות זהו תחום חשוב מאוד ורגיש ביותר. מכיוון שחתונה זהו אירוע חד פעמי שאותו יינצרו הזוג, המשפחה ושאר האורחים לכל החיים. בנוסף, יש חשיבות מאוד גבוהה שכל פרט באירוע ייראה מושלם ולכן, כאשר אתם בוחרים לעצב את החתונה שלכם עליכם לוודא שבחרתם במעצב מקצועי, מנוסה והכי חשוב, מעצב שקשוב לרחשי ליבכם.

כיום, קיימים רעיונות רבים לעיצוב והנה כמה מהם: עיצוב ווינטאז', עיצוב בקנספט ימי, עיצוב בקונספט טבע. הרעיונות הרבים אמנם מקשים על ביצועם עך עם זאת הם מעניקים ייחוד לחתונה וגורמים לחוויה כולה להיות מיוחד ובלתי נשכחת. בחירת העיצוב לחתונה זוהי משימה לא פשוטה ולעיתים צריך עצה או עזרה.

לכן,אספנו עבורכם מספר טיפים אשר תוכלו להשתמש בהם לפני ובתוך תהליך בחירת העיצוב עבור החתונה שלכם:

טיפ ראשון: לגבש דעה כתובה לגבי מה הרעיון המרכזי של העיצוב.

הפרפרים בבטן בשיאם וההתרגשות אופפת אתכם אבל כעת חשוב להתרכז. בחירת העיצוב בחתונתכם יכול להיות מגוון, אך עם זאת, יש לזכור שקיימות מגבלות רבות לרעיון המרכזי שלכם. לכן רצוי להתאים את העיצוב למקום בו החלטתם לקיים את האירוע. לדוגמא, חתונה עם רעיון של טבע עדיפה להתקיים בגן אירועים שבו תוכלו להתאים את השטח לטובתכם. למה חשוב לכתוב? מכיוון שכאשר אתם כותבים את תוכניותיכם אתם מצליחים לסדר באופן ברור את הציפיות שלכם  וכן להזכר בכל דבר שתרצו להוסיף ו/או להדגיש.

טיפ  שני: עבודה מול מעצב

לאחר שבחרתם את המעצב אשר התאים לכם יותר מכולם ועליו קיבלתם המלצות, יש לשבת איתו ולהציג את הדרישות העיקריות. חשוב להיות קשובים למעצב ולניסיון שלו ועם זאת לא להתבייש לתת דגשים אשר חשובים לכם ולוודא שהוא הבין אותם כראוי. לאחר שסיכמתם עם המעצב על הפרטים חשוב להעלות אותם על כתב ולשמור על עותק בידיכם.

טיפ שלישי: קביעת מחיר

לאחר שגיבשתם דעה וישבתם עם המעצב, עליכם לקבל החלטה מושכלת של כמה אתם מוכנים להוציא על עיצוב החתונה שלכם. יש להכיר בכך שהעלויות לעיצוב חתונה יכול להגיע לסכומים מאוד גדולים ולכן יש לקבוע מחיר גג ואת ההתאמות של הרעיונות שלכם ובעבודה מול המעצב יש לעשות סביב המחיר שקבעתם.

לאחר שעברתם על הטיפים, סגרתם מתחם, וסיכמתם על העיצוב של חתונתכם העבודה תתחיל ועליכם להיות מעורבים בפרטים ועם היד על הדופק, אך בלי לחץ. אם פעלתם לפי הטיפים אתם יכולים לתת לאנשי המקצוע לעשות את עבודתם, כאשר תצעדו לחופה הקהל והעיצוב ייתמזגו, והרגע המיוחד שלכם יקבל משמעות עמוקה ביותר מכיוון שהעיצוב של חתונתכם הוא הביטוי של האני הפנימי שלכם.