מקומות לבת מצווה בתל אביב

הילדה שלכם גדלה והשנה עומדת לחגוג בת מצווה? היא מבקשת לחגוג את האירוע עם האנשים שהיא אוהבת ואתם מבקשים שהאירוע יהיה איכותי ומוצלח? היא מתחברת לצד האורבני ואתם מבקשים להנחיל לה ערכים של נוף וטבע? היא מבקשת אירוע ייחודי ואתם מבקשים להקל את ההגעה על חברי הכיתה ובני המשפחה? אם כן אתם מוזמנים להכיר מתחם אירועים אחד שיעשה את שלושת הצדדים מאושרים- אתכם, אותה וחשוב לא פחות גם את האורחים!

שילוב מנצח של אסתטיקה וטבע

במה מדובר? מדובר על מתחם אירועים בעל אווירה כפרית שיושב לצד  נחל הירקון בעיר ת"א! במקום מחכה לכם שילוב מנצח של אסתטיקה, טבע ויופי, כאשר הנוף האורבני משתלב באופן הרמוני עם האווירה הכפרית הרגועה שניבטת באזור. מתחם האירועים "גדות" גאה להציע עיצוב מוקפד ומושכל, עיצוב שמצליח לשמר את תחושת הפסטורליות של הטבע בעיר הגדולה. מהי התוצאה? מוזמנים להגיע לשפוט בעצמכם- אתם עתידים לצאת נפעמים- להבין שאין יותר צורך לחפש אחר מקומות לבת מצווה בתל אביב, כי אתם את המקום שלכם כבר מצאתם!

שלושה מתחמים קסומים

במקום מחכים לכם שלושה אזורי אירוח אלגנטיים ויוקרתיים: אזור ראשון נמצא מתחת לכיפת השמיים ובו ניתן לערוך קבלת פנים, כאשר האורחים מוזמנים ליהנות ממרפסת מרשימה, דק יוקרתי, מדשאה מוריקה וממגוון פינות ישיבה מזמינות. האזור השני יותר מיועד עבור טקסים, ואותו מעטרים מים זורמים ומרצדים, ולבסוף אתם מוזמנים להיכנס פנימה אל האולם המקורה, וליהנות מעיצוב מוקפד, כאשר הטבע המרשים שבחוץ נכנס פנימה, ולו בזכות קירות הזכוכית השקופים. מכאן כל שנותר זה להחליט מה מעדיפים ולהתחיל להכין רשימת מוזמנים.

מערכות מתקדמות

כל מסיבת בת מצווה צריכה רחבת ריקודים וכל רחבת ריקודים צריכה מערכות סאונד ותאורה איכותיות. על כן נציין שבמתחם האירועים גדות מחכה לכם מערכת מולטימדיה מתקדמת, לצד מערכת סאונד איכותית, כאשר ברקע מוצבים מסכי ענק, שנדלירים מרשימים וכדומה, כך שכלל התפאורה מציעה מצע נהדר עבור חגיגה שמחה ונעימה.

פשוט להרגיש שהגעתם למקום הנכון!

אם עד היום חיפשתם אחר מקומות לבת מצווה בתל אביב, אך טרם מצאתם מה שחיפשתם, אתם מוזמנים להגיע אל מתחם האירועים גדות, ופשוט להרגיש שהגעתם למקום הנכון- למקום שמשלב בין תום פסטורלי לנמרצות של העיר. שני ניגודים שמשתלבים בהרמוניה נפלאה ומשקפים בחינניות את המעבר בין עולם הילדות לעולם הבגרות. קבעו פגישה עוד היום, והגיעו יחד עם בת השמחה לחוות מהי איכות אקסקלוסיבית, מנות שף מעוצבות, צוות מקצועי ומקום קסום. שיהיה במזל טוב!