גן אירועים

ברית מילה, בר מצווה, חתונה או כל אירוע פרטי אחר יהיו מושלמים במידה והם יעשו בצורה הנכונה ביותר. השאלה אם כך, מהו הגורם העיקרי לכך שהאירוע יהיה מושלם? התשובה לכך היא פשוטה: Location, Location ,Location. כמו המשפט האנגלי הידוע כך גם במציאות, הגורם העיקרי לכך שהאירוע אשר בחרתם יהיה בלתי נשכח הוא המיקום בו הוא התרחש. כיום, קיימות אופציות רבות בישראל  וניתן לראות כי גן אירועים יהיה הבחירה הראשונה של כל אדם המבקש לעשות אירוע. הדרך הפשוטה והמהירה ביותר למצוא גן אירועים שיתאים במיוחד עבורכם היא כמובן דרך האתר  www.gan-eirueim.com.

אם כך, אחרי שבחרתם לעשות אירוע בגן אירועים, יש מספר עניינים קטנים שעליכם לסגור. לדוגמה: באיזה גן אירועים תבחרו? התשובה לכך מתחלקת לכמה נושאים.

בראש ובראשונה חשוב להתאים את המקום לעונה, אמנם בישראל רוב ימי השנה הם ללא גשם, עדיין עלינו לבחון את תחזית מזג האוויר ובמידת הצורך לוודא מול האולם האם קיים אולם אירועים במתחם או אופציה לקירוי.
שנית, כמו שכבר הוזכר, המיקום חשוב מאוד. מיקום האירוע צריך להיות כמה שיותר נגיש לרוב המוזמנים. למשל, אם רוב המוזמנים הם תושבי המרכז, רצוי שהמקום בו תקבעו את האירוע יהיה באותו אזור. גם אם זה במחיר של הוצאה כספית מעט גבוהה יותר. חשוב לזכור אורחים מרוצים משמע אירוע מעולה.
נושא נוסף וחשוב לא פחות, עליכם לקח בחשבון את גודל המקום אליו תזמינו את האורחים שלכם. הצפיפות זהו נושא מאוד רגיש באירועים ומכאן, ככל שתבחרו מקום מרווח יותר כך אתם תחושות האורחים יהיו חיוביות יותר וכן תוכלו להימנע מתקלות שיסיטו את תשומת ליבכם מהאירוע עצמו אל טיפול בבעיות של האורחים.

בחירת גן האירועים לאירוע המיוחד שלכם צריכה להתבצע באופן מבוקר ואחראי, עם דגש על הפרטים הקטנים ביותר. הפרטים כוללים גם תכנון של קבלת הפנים, הבופה ואפילו פרט קטן כמו היכן למקם את בר המשקאות.
כדי להקל עליכם את התלבטויות אספנו עבורכם מספר טיפים חשובים ביותר כדי שהאירוע יהיה איכותי וללא רבב:

 

  • לפני הכל, חשוב לוודא כי ברשותו של גן האירועים נמצאים כל המסמכים והאישורים הנדרשים אשר מבטיחים כי פעילותו חוקית. גן אירועים ללא אישורים עלול להיסגראו אף גרוע מכך.
  • שנית, רצוי לבדוק את ההיגיינה של המקום. אין דבר מאכזב יותר מלערוך את האירוע במקום שאינו עולה בקנה מידה אחד עם הסטנדרטים שלכם.
  • הקפידו לוודא באם העסקה עליה תחתמו עם בעל המקום  כוללת גם שירותי קייטרינג, מלצרים וברמנים, או שעליכם האחריות לדאוג לכך באופן עצמאי.
  • קיין עניין חשוב שלעיתים אינו נלקח בחשבון והוא הנגישות, לטובת הנכים והמבוגרים אשר מוזמנים לאירוע
  • חשוב לבדוק אל מול  בעלי המקום האם ישנו זמן מוקצה לסיום האירוע, או שזה אפשרי להישאר  עד השעות הקטנות של הלילה.
  • מקומות חנייה. לרוב, באזורים מוסויימים קיימת בעיית חנייה. חשוב לוודא עם האולם כי יש מגרש חנייה עם כמות מספיקה של חניות עבור האורחים.

לאחר שעברתם על הטיפים והתייעצתם עם אנשים בעלי נסיון, תתכוננו לאירוע, הכינו את עצמכם וזכרו: אורחים מרוצים משמעותם אירוע מוצלח!